fbpx
-31%
НОВО

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Premium

Clear
Original price was: 2,500 ден.Current price is: 1,720 ден.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-37%
НОВО

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Bond Black

Original price was: 2,500 ден.Current price is: 1,570 ден.
-39%
НОВО

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Compact

Clear
Original price was: 2,500 ден.Current price is: 1,530 ден.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-38%
НОВО

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Magnetik

Clear
Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,370 ден.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-38%

Машки Паричници

Big Solid – Машки Паричник

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 870 ден.
-36%

Машки Паричници

Solid – Машки Паричник

(4) Original price was: 1,200 ден.Current price is: 770 ден.
-30%

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Classy Dark Brown

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,400 ден.
-30%

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Classy Black

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,400 ден.
-32%

Машки Паричници

100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Comfort

Clear
(7) Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,230 ден.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Влезете во светот на луксузните стилски аксесоари со нашите машки паричници, направени од 100% вистинска кожа. Нашите паричници се врвен избор за мажите кои ја ценат класата и квалитетот. Кожата што користиме е премиум квалитет и обезбедува трајност и удобност. Секој паричник е изработен со прецизност и внимание кон деталите. Имајќи го нашето име, гарантираме дека секој паричник е уникатен и носи највисок стандард на квалитет. Со нашите машки новчаници, не само ќе добиете практичен начин за зачувување на парите, туку и уникатен моден додаток кој ќе го нагласи вашиот стил и елеганција.