fbpx
100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Magnetik

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,370 ден.

Материјал: 100% Оригинална Кожа

Боја: Црна и Кафеава

Димензија на паричник: 10cm x 9cm

Собира: 8 слота за картички и 2 прегради за хартиени пари

Пакување: Во пакувањето доаѓа 1 x Magnetik Паричник со своја кутија и хартиена кеса TACT која е идеална за подарок

Машки Паричници
Кожен Паричник – Magnetik
Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,370 ден. Select options