Black

МАКЕДОНСКИ БРЕНД 

Македонски бренд за часовници, паричници и модни додатоци. Креативност и квалитет во секој додаток.

Машки паричнициПовеќе

-32%
100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Comfort

Clear
Original price was: 1,800 ден.Current price is: 1,230 ден.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-30%
100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Classy Black

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,400 ден.
-37%
НОВО
100% Квалитетна Кожа

Кожен Паричник – Bond Black

Original price was: 2,500 ден.Current price is: 1,570 ден.
-36%
Original price was: 1,200 ден.Current price is: 770 ден.

ЧАСОВНИЦИПовеќе

-44%
(1) Original price was: 5,000 ден.Current price is: 2,799 ден.
-44%
Попуст
(2) Original price was: 5,000 ден.Current price is: 2,799 ден.
-50%
Попуст
(1) Original price was: 5,000 ден.Current price is: 2,500 ден.
-44%
Попуст
(1) Original price was: 5,000 ден.Current price is: 2,799 ден.

GIFT BOXПовеќе

-33%
Original price was: 6,000 ден.Current price is: 3,999 ден.
-33%
Original price was: 6,000 ден.Current price is: 3,999 ден.
-33%
Original price was: 6,000 ден.Current price is: 3,999 ден.
-33%
Original price was: 6,000 ден.Current price is: 3,999 ден.

Блог

Машки и Женски Часовници

Сите часовниците на TACT се изработени од висококвалитетни материјали, вклучувајќи ја и најдобрата природна кожа која е достапна на пазарот.

Овие материјали додаваат уникатна привлечност кај секој модел, а од друга страна и ја зголемуваат издржливоста кај секој часовник.

TACT Elegant - Black