fbpx
Vegan Leather

Elegance – Женски Паричник

Original price was: 1,200 ден.Current price is: 670 ден.

Материјал: Веган Кожа (Vegan Leather)

Боја: Црна, Кафеава и Плава

Димензија: 18cm x 9cm

Собира: 8 слота за картички, прегради за железни и хартиени пари и место за телефон

Пакување: Во пакувањето доаѓа 1 x Елеганце паричник пакувано со хартиена фолија и хартиена кеса TACT која е идеална за подарок

Elegance – Женски Паричник
Original price was: 1,200 ден.Current price is: 670 ден. Select options