fbpx
Vegan Leather

Elegance Mini – Женски Паричник

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 530 ден.

Материјал: Веган Кожа (Vegan Leather)

Боја: Црна, Кафеава, Крем и Плава

Димензија: 13cm x 9cm

Собира: 7 слота за картички, прегради за железни и хартиени пари

Пакување: Во пакувањето доаѓа 1 x Elegance Mini паричник пакувано со хартиена фолија и хартиена кеса TACT која е идеална за подарок

Elegance Mini – Женски Паричник
Original price was: 1,000 ден.Current price is: 530 ден. Select options