fbpx

STYLE Машка Рачна Ташна

Original price was: 3,000 ден.Current price is: 2,110 ден.

Материјал: 100% Оригинална Кожа

Боја: Црна

Димензија на рачната ташна: Д. 20cm  Ш. 9.5cm  В. 12cm

Собира: место за Телефон, Паричник, Наочари идр, внатре има 2 странечни џебови.

Пакување: Во пакувањето доаѓа 1 x STYLE рачна ташна  и хартиена кеса TACT која е идеална за подарок

Машка Рачна Ташна
STYLE Машка Рачна Ташна